Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE CONSTRUCTII

Număr anunț
DA36588995
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIRCEA CEL BATRAN PITESTI (CUI 29361275)
Furnizor / câștigător
DEPOZITUL DELADAN S.R.L. (CUI 41141287)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.205,55 RON
Data publicării
26.09.2024 15:47
Data finalizării
27.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.205,55 RON