Atribuită Cumpărare directă

Cataloage

Număr anunț
DA36589099
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA SCUNDU (CUI 29491240)
Furnizor / câștigător
INFONET SERVICE SRL (CUI 18070858)
Cod CPV
22461000-9 · Cataloage (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
228,74 RON
Data publicării
26.09.2024 15:47
Data finalizării
27.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

228,74 RON