Atribuită Cumpărare directă

VERIFICARE PROIECT (A7, B5, D5) - SUPRATRAVERSĂRI/SUBTRAVERSĂRI CURSURI DE APĂ - CONDUCTE DE GAZ

Număr anunț
DA36591515
Autoritate contractantă
COMUNA PIPIRIG (PRIMARIA COMUNEI PIPIRIG JUD. NEAMT) (CUI 2614228)
Furnizor / câștigător
NICU N MARIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 20453227)
Cod CPV
71328000-3 · Servicii de verificare a proiectelor de structuri portante (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
26.09.2024 15:47
Data finalizării
27.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON