Atribuită Cumpărare directă

Achizitie produse

Număr anunț
DA36592211
Autoritate contractantă
Comuna Curtesti (Primaria Curtesti Jud Botosani) (CUI 3433866)
Furnizor / câștigător
TRY GRUP BETOANE SRL (CUI 33601520)
Cod CPV
44114000-2 · Beton (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
987,50 RON
Data publicării
26.09.2024 15:47
Data finalizării
27.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

987,50 RON