Atribuită Cumpărare directă

CAPAC PENTRU SUPORT SAC 120 L - carucior curatenie

Număr anunț
DA36592820
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI 32521457)
Cod CPV
34911100-7 · Carucioare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
722,04 RON
Data publicării
26.09.2024 15:47
Data finalizării
27.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

722,04 RON