Atribuită Cumpărare directă

BANDA ADEZIVA (LEUCOPLAST) MATASE 5cm x 9.14m - PLASTOSILK - DIM 15977/24.09.2024

Număr anunț
DA36593198
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
Cod CPV
44424200-0 · Banda adeziva (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.443,04 RON
Data publicării
26.09.2024 15:47
Data finalizării
30.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.443,04 RON