Atribuită Cumpărare directă

Revizie 350 ore pentru tractor STEYR 6145 PROFI CLASSIC

Număr anunț
DA36593972
Autoritate contractantă
UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA STANCUTA (CUI 4874771)
Furnizor / câștigător
WYLZE LOGISTIK SRL (CUI 11021882)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.304,34 RON
Data publicării
26.09.2024 15:47
Data finalizării
30.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.304,34 RON