Atribuită Cumpărare directă

Produse: Aplică led , putere 24-20 buc, Aplică led, putere 18-10 buc

Număr anunț
DA36594007
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
31520000-7 · Lampi si aparate de iluminat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.947,90 RON
Data publicării
26.09.2024 15:47
Data finalizării
30.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.947,90 RON