Atribuită Cumpărare directă

Achizitie Dispozitiv acoperire incaltaminte, automat

Număr anunț
DA36594519
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Braila (CUI 11333442)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
42933100-6 · Distribuitoare automate de articole de igiena (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.317 RON
Data publicării
26.09.2024 15:47
Data finalizării
27.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.317 RON