Atribuită Cumpărare directă

79992000-4 Servicii de receptie

Număr anunț
DA36594785
Autoritate contractantă
COMUNA NALBANT (CUI 4508681)
Furnizor / câștigător
CONBET PROIECT S.R.L. (CUI 42636705)
Cod CPV
79992000-4 · Servicii de receptie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
26.09.2024 15:47
Data finalizării
30.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON