Atribuită Cumpărare directă

Cozonaci pentru Ziua Internațională a Persoanelor Vârstnice

Număr anunț
DA36595027
Autoritate contractantă
Municipiul Slatina (CUI 4394811)
Furnizor / câștigător
JUNEPROD CONIFLOR S.R.L. (CUI 28740211)
Cod CPV
15810000-9 · Produse de panificatie, produse de patiserie si de cofetarie proaspete (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.200 RON
Data publicării
26.09.2024 15:47
Data finalizării
27.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.200 RON