Atribuită Cumpărare directă

Prosop Derulare Centrala Midi Alb Reflex 300M 1 Pliu 6 Buc/Bax

Număr anunț
DA36595031
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
Furnizor / câștigător
CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
Cod CPV
39514100-9 · Prosoape (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.130 RON
Data publicării
26.09.2024 15:47
Data finalizării
27.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.130 RON