Atribuită Cumpărare directă

Servicii de deszapezire pe teritoriul com. Varciorog pentru sezonul 2024-2025

Număr anunț
DA36595295
Autoritate contractantă
COMUNA VARCIOROG (CUI 4650600)
Furnizor / câștigător
FLORAUREL SRL (CUI 12698447)
Cod CPV
90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
52.900 RON
Data publicării
26.09.2024 15:47
Data finalizării
27.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

52.900 RON