Atribuită Cumpărare directă

Adeziv gresie si faianta + ciment

Număr anunț
DA36597270
Autoritate contractantă
Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Iasi (CUI 4701509)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
691,99 RON
Data publicării
27.09.2024 15:47
Data finalizării
01.10.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

691,99 RON