Atribuită Cumpărare directă

ARIEL AUTOMAT detergent dero pulbere praf pudra de pentru haine rufe 10KG 10 kg 100 spalari

Număr anunț
DA36599617
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA BRAILA (CUI 4205661)
Furnizor / câștigător
FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
449,95 RON
Data publicării
27.09.2024 15:47
Data finalizării
30.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

449,95 RON