Atribuită Cumpărare directă

Achzitie pachet digitalizare Program Trasformare Digitala APL

Număr anunț
DA36600148
Autoritate contractantă
COMUNA GUGESTI-VRANCEA (CUI 4297800)
Furnizor / câștigător
TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S.A. (CUI 11952970)
Cod CPV
72318000-7 · Servicii de transmisie de date (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
61.701,16 RON
Data publicării
27.09.2024 15:47
Data finalizării
30.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

61.701,16 RON