Atribuită Cumpărare directă

Serv. inf. și publ. pr. “REAB., MODERNIZ ȘI DOT. INFRA. AMBULATOR SP. PEDIATRIE

Număr anunț
DA36600151
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
Furnizor / câștigător
LEMINGS SRL (CUI 12039551)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.612 RON
Data publicării
27.09.2024 15:47
Data finalizării
30.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.612 RON