Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,8% sub estimat
Achizitie Trompeta Piccolo Schilke
- Număr anunț
- SCN1053391
- Autoritate contractantă
- Filarmonica de Stat "Transilvania" Cluj (CUI 4547052)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
- Cod CPV
- 37312100-9 · Trompete (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.000 RON
- Valoare atribuită
- 21.889 RON 8,8% sub estimat
- Data publicării
- 17.09.2019 19:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1025930
- Termen limită
- 01.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1063006
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- Clauze contractuale-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1063006.pdf
- Formular-semnat.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FLY MUSIC SRL CUI RO 18996892
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
Eufonia Music Store SRL-D CUI 37201984
Valoare atribuită
21.889 RON
din 24.000 RON estimat
8,8%
Adjudecat la 91,2% din estimat · economie 2.111 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.