Atribuită Cumpărare directă

Servicii de recrutare si selectie membrii C.A. pt Societatea de Apa Canal Puchenii Mari SRL

Număr anunț
DA36601020
Autoritate contractantă
Comuna Puchenii Mari (Primaria Comunei Puchenii Mari) (CUI 2844510)
Furnizor / câștigător
EWORA RESURSE UMANE SRL (CUI 28581299)
Cod CPV
79600000-0 · Servicii de recrutare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.000 RON
Data publicării
27.09.2024 15:47
Data finalizării
30.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.000 RON