Atribuită Cumpărare directă

TN3480 TN-3480 TN 3480 CARTUS TONER BLACK 8000 PG ORIGINAL BROTHER DCP L5500 L 5500 L5500DN L 5500DN

Număr anunț
DA36601376
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
ULM CART SRL (CUI 28530325)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.313,80 RON
Data publicării
27.09.2024 15:47
Data finalizării
30.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.313,80 RON