Anulată Anunț de participare

POMPE PENTRU INSTALATIILE HVAC SI ALIMENTARE CU APA DIN ARENA NATIONALA

Număr anunț
SCN1053380
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA ENERGETICA BUCURESTI S.A. (CUI 37752029)
Cod CPV
42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
222.705 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
17.09.2019 16:47
Anunț de atribuire
SCNA1026163
Termen limită
09.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1062988

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 222.705 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Pompe Wilo 212.350 RON Anulat
2 Pompe Grundfos 10.355 RON Anulat

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
NOVI CONSULT SRL CUI RO 13965984
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
THERMPLUS SRL CUI RO 4849204
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
TERRA DINAMIC SRL CUI RO 24327710

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.