Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,1% sub estimat

Achizitie buldoexcavator cu accesorii

Număr anunț
SCN1053367
Autoritate contractantă
UAT COMUNA BEIDAUD (CUI 4508622)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
397.488 RON
Valoare atribuită
373.350 RON 6,1% sub estimat
Data publicării
17.09.2019 15:47
Anunț de atribuire
SCNA1025196
Termen limită
30.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1062968

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

373.350 RON

din 397.488 RON estimat 6,1%

Adjudecat la 93,9% din estimat · economie 24.138 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.