Atribuită Cumpărare directă

SILICON ALB UNIVERSAL 280ML

Număr anunț
DA36601607
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI 4204259)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
24590000-6 · Siliconi primari (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
104,40 RON
Data publicării
27.09.2024 15:47
Data finalizării
03.10.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

104,40 RON