Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
REABILITAREA REZERVORULUI 5000 MC – MIROSLAVA, JUDETUL IASI - NCS 2
- Număr anunț
- SCN1053363
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- EUROPARTENER SRL (CUI 12433148)
- Cod CPV
- 45232154-6 · Lucrari de constructii de rezervoare ridicate de apa potabila (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 721.266,14 RON
- Valoare atribuită
- 720.757,62 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 17.09.2019 15:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1026104
- Termen limită
- 03.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1062961
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Piese scrise.rar.p7s
- 2. Piese desenate III.rar.p7s
- 2. Piese desenate II.rar.p7s
- 2. Piese desenate I.rar.p7s
- 2. Piese desenate IV.rar.p7s
- 3.Liste cantitati.rar.p7s
- Clauze contractuale lucrari - Miroslava NCS 2.PDF.p7s
- DUAE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1062961.pdf
- FORMULARE SI MODELE Miroslava NCS II.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROPARTENER SRL CUI 12433148
Subcontractanți 1
ELMOND COM SRL CUI RO 12448866
Valoare atribuită
720.757,62 RON
din 721.266,14 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 508,52 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.