Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 13,4% sub estimat

“Reteaua de Comunicatii Wireless”

Număr anunț
CN1017216
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
136.956 RON
Valoare atribuită
118.670 RON 13,4% sub estimat
Data publicării
26.11.2019 10:38
Anunț de atribuire
CAN1036541
Termen limită
06.01.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1070663

Documente

Documentația de atribuire
DUAE
Control ex-ante

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
START BIT NET SRL CUI RO 17009845
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
DATANET SYSTEMS SRL CUI RO 10363046
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

118.670 RON

din 136.956 RON estimat 13,4%

Adjudecat la 86,6% din estimat · economie 18.286 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.