Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,5% sub estimat
Lucrari de reabilitare strada Vasile Parvan si statii de calatori pentru transportul public in comun pentru proiectul “Sistem integrat de transport public ecologic în Municipiul Suceava” cod SMIS 127335
- Număr anunț
- SCN1053353
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 4244792)
- Furnizor / câștigător
- FLORCONSTRUCT SRL (CUI 5031652)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.524.378,60 RON
- Valoare atribuită
- 3.402.527,29 RON 3,5% sub estimat
- Data publicării
- 17.09.2019 14:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1029050
- Termen limită
- 07.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1062833
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1062833.pdf
- Fise tehnice F 5.pdf.p7s
- Formulare.doc.p7s
- Gafic de executie.pdf.p7s
- Liste de cantitati.pdf.p7s
- Model contract lucrari STR V PARVAN.doc.p7s
- VOL 1 Piese scrise.pdf.p7s
- VOL 2.1 Drumuri.pdf.p7s
- VOL 2 2 Canalizare pluviala Vasile Parvan.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FLORCONSTRUCT SRL CUI RO5031652
Valoare atribuită
3.402.527,29 RON
din 3.524.378,60 RON estimat
3,5%
Adjudecat la 96,5% din estimat · economie 121.851,31 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.