Atribuită Cumpărare directă

Mobilier grădiniță pentru Grădinița PP Parța

Număr anunț
DA36602448
Autoritate contractantă
COMUNA PARTA (PRIMARIA PARTA) (CUI 16360642)
Furnizor / câștigător
MEBELISSIMO S.R.L. (CUI 41213669)
Cod CPV
39161000-8 · Mobilier pentru gradinite (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.302,55 RON
Data publicării
27.09.2024 15:47
Data finalizării
30.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.302,55 RON