Atribuită Cumpărare directă

Scule

Număr anunț
DA36602502
Autoritate contractantă
COMUNA MISCA (PRIMARIA COMUNEI MISCA) (CUI 3519305)
Furnizor / câștigător
MAGNITA SRL (CUI 12425250)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
307,95 RON
Data publicării
27.09.2024 15:47
Data finalizării
30.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

307,95 RON