Atribuită Cumpărare directă

Robot de bucatarie Cecotec Paprika 2000 Full 04361, 2000 W, capacitate 3.5L, blender 1.8L, 2 trepte

Număr anunț
DA36602645
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 50 (CUI 12555803)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
39711210-4 · Roboti de bucatarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
439,39 RON
Data publicării
29.09.2024 15:47
Data finalizării
30.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

439,39 RON