Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,9% sub estimat
Furnizare carburanti auto sub forma de bonuri valorice
- Număr anunț
- SCN1053319
- Autoritate contractantă
- Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI RO4505359)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09132000-3 · Benzina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 170.642,12 RON
- Valoare atribuită
- 158.819,87 RON 6,9% sub estimat
- Data publicării
- 17.09.2019 13:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1025872
- Termen limită
- 24.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1062886
Documente
Documentația de atribuire
- 1_Caiet de sarcini carburanti auto.docx.p7s
- 2_Formulare.docx.p7s
- 4_Proiect_Contract furnizare.docx.p7s
- Declaratie art.21.pdf.p7s
- FisaDate_DF1062886.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
158.819,87 RON
din 170.642,12 RON estimat
6,9%
Adjudecat la 93,1% din estimat · economie 11.822,25 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.