Atribuită Cumpărare directă

LAMPA BACTERICIDA UVC 30W, ORIENTABILA, PORTABILA CU STATIV TELESCOPIC, STERILIZARE 30 MP, REFLECTOR

Număr anunț
DA36603975
Autoritate contractantă
ORASUL MOLDOVA NOUA (Primaria orasului Moldova Noua) (CUI 3227955)
Furnizor / câștigător
SC ALBACOM BIZ SRL (CUI 15432686)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
710,08 RON
Data publicării
30.09.2024 15:47
Data finalizării
03.10.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

710,08 RON