Atribuită Cumpărare directă

Motor chirurgical BMF cu accesorii si consumabile

Număr anunț
DA36606090
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
Cod CPV
42111000-0 · Motoare (putere motrica) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
133.613,45 RON
Data publicării
30.09.2024 15:47
Data finalizării
01.10.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133.613,45 RON