Atribuită Cumpărare directă

Bosch GSB 18-2 RE - Masina de gaurit cu percutie, 800 W, mandrina cu cheie, 13 mm, valiza plasticBos

Număr anunț
DA36606316
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DOROBANTU (CUI 24288211)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
42622000-2 · Masini de filetat sau de gaurit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
959,63 RON
Data publicării
30.09.2024 15:47
Data finalizării
01.10.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

959,63 RON