Atribuită Cumpărare directă

Stalp galben din cauciuc inaltime 1 metru, soclu cu filet integrat, TPE

Număr anunț
DA36606412
Autoritate contractantă
ORASUL MOLDOVA NOUA (Primaria orasului Moldova Noua) (CUI 3227955)
Furnizor / câștigător
DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI 28940350)
Cod CPV
44212225-2 · Stalpi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
117,64 RON
Data publicării
30.09.2024 15:47
Data finalizării
01.10.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,64 RON