Atribuită Cumpărare directă

Tastatura Gaming Genesis RHOD 350 RGB Black

Număr anunț
DA36607427
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
PC GARAGE SRL (CUI 17612390)
Cod CPV
30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
186,53 RON
Data publicării
30.09.2024 15:47
Data finalizării
02.10.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

186,53 RON