Atribuită Cumpărare directă

CABLU COMPLET SPO2 CU CLESTE ADULT 6 PINI MFV EDAN SI CABLU COMPLET SPO2 CU CLESTE ADULT MFV NIHON K

Număr anunț
DA36607716
Autoritate contractantă
Centrul Judetean de Aparatura Medicala (CUI 12788035)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.586 RON
Data publicării
30.09.2024 15:47
Data finalizării
01.10.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.586 RON