Atribuită Cumpărare directă

consumabile de laborator

Număr anunț
DA36608451
Autoritate contractantă
Institutul de Chimie Macromoleculara "Petru Poni (CUI 4541750)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.534,20 RON
Data publicării
30.09.2024 15:47
Data finalizării
01.10.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.534,20 RON