Atribuită Cumpărare directă

Apa distilata

Număr anunț
DA36610109
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI 14056826)
Furnizor / câștigător
DAFCOCHIM DISTRIBUTION SRL (CUI 28347507)
Cod CPV
24316000-2 · Apa distilata (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.030 RON
Data publicării
30.09.2024 15:47
Data finalizării
02.10.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.030 RON