Atribuită Cumpărare directă

GLUCOZA 5% 500ML*10FL

Număr anunț
DA36610691
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUNA VESTIRE GALATI (CUI 3264481)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33612000-3 · Medicamente impotriva tulburarilor gastrointestinale functionale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
642,60 RON
Data publicării
30.09.2024 15:47
Data finalizării
01.10.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

642,60 RON