Atribuită Cumpărare directă

Carcasa PC Thermaltake Core P3 Tempered Glass Pro FB-FDI 0291

Număr anunț
DA36611111
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
42113120-1 · Carcase (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
618,84 RON
Data publicării
30.09.2024 15:47
Data finalizării
02.10.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

618,84 RON