Atribuită Cumpărare directă

Kit garnituri AT-OS

Număr anunț
DA36611607
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE APARATURA MEDICALA DOLJ (CUI 12779495)
Furnizor / câștigător
KINGSMED S.R.L. (CUI 50413488)
Cod CPV
44523300-5 · Garnituri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.100,84 RON
Data publicării
30.09.2024 15:47
Data finalizării
01.10.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100,84 RON