Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE ALIMENTARE

Număr anunț
DA36612114
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN PLATON (CUI 29092096)
Furnizor / câștigător
PICORAL SRL (CUI 3632516)
Cod CPV
15131500-0 · Produse pe baza de carne de pasare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
299,05 RON
Data publicării
30.09.2024 15:47
Data finalizării
01.10.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

299,05 RON