Atribuită Cumpărare directă

OLY.ROSII TA.CUBURI400G

Număr anunț
DA36612822
Autoritate contractantă
GRADINITA NR 24 (CUI 4659447)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15331427-6 · Piure concentrat de tomate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.336 RON
Data publicării
30.09.2024 15:47
Data finalizării
01.10.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.336 RON