Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 30,0% sub estimat
Achiziție Mobilier
- Număr anunț
- SCN1053271
- Autoritate contractantă
- CASA CORPULUI DIDACTIC BRASOV (CUI 4580342)
- Furnizor / câștigător
- CENSUS GROUP SRL (CUI 22623735)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.303 RON
- Valoare atribuită
- 26.813 RON 30,0% sub estimat
- Data publicării
- 17.09.2019 09:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1030786
- Termen limită
- 03.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1062838
Documente
Documentația de atribuire
- 4. Caiet de sarcini semnat.pdf
- 5.1 Anexa propunere financiara semnata.pdf
- 5. FORMULARE semnate.pdf
- 6. Propunere tehnica - produse semnata.pdf
- 7 Contract mobilier semnat.pdf
- FisaDate_DF1062838.pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CENSUS GROUP SRL CUI RO22623735
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MOBTECO PRODUCT SRL CUI RO 16109994
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MIRAKL SRL CUI RO 19276334
Valoare atribuită
26.813 RON
din 38.303 RON estimat
30,0%
Adjudecat la 70,0% din estimat · economie 11.490 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.