Atribuită Anunț de participare

Servicii de consultanţă pentru “Monitorizarea si evaluarea implementarii Planului de Mobilitate Urbană Durabilă pentru Municipiul Arad, servicii auxiliare de întreținere și exploatare a modelului de transport” / Municipiul Arad

Număr anunț
SCN1053510
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ARAD (CUI 3519925)
Furnizor / câștigător
SIGMA MOBILITY ENGINEERING SRL (CUI 33092442)
Cod CPV
71621000-7 · Servicii de analiza sau consultanta tehnica (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.210,08 RON
Valoare atribuită
25.209 RON
Data publicării
18.09.2019 18:40
Anunț de atribuire
SCNA1027016
Termen limită
02.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1063177

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

25.209 RON

din 25.210,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.