Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 46,8% sub estimat
Prestarea serviciilor de retrodigitalizare aferente proiectului cu titlul „Implementarea unor masuri si instrumente destinate imbunatatirii proceselor administrative in cadrul Consiliului Judetean Arges”, cod SMIS 128987, cod SIPOCA 649
- Număr anunț
- CN1017228
- Autoritate contractantă
- JUDETUL ARGES (CUI 4229512)
- Furnizor / câștigător
- DELTA CART EDUCATIONAL SRL (CUI 15061430)
- Cod CPV
- 72252000-6 · Servicii de arhivare computerizata (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100.000 RON
- Valoare atribuită
- 584.999,97 RON 46,8% sub estimat
- Data publicării
- 30.11.2019 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1032987
- Termen limită
- 09.01.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 232-569250
- Documentație de atribuire
- DF1070528
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Retrodigitalizare.pdf.p7s
- contract retrodigitalizare v12.11.2019.doc.p7s
- FisaDate_DF1070528.pdf
- Formulare achizitie servicii.doc.p7s
- Informatii ofertanti Servicii.docx.p7s
DUAE
Control ex-ante
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELTA CART EDUCATIONAL SRL CUI RO 15061430
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SRGM GARANTII MOBILIARE SRL CUI RO 4971227
Valoare atribuită
584.999,97 RON
din 1.100.000 RON estimat
46,8%
Adjudecat la 53,2% din estimat · economie 515.000,03 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.