Atribuită
Anunț de participare
Echipamente IT pentru dotare spații de învățământ
- Număr anunț
- SCN1053445
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 452.940,40 RON
- Valoare atribuită
- 452.760 RON
- Data publicării
- 18.09.2019 12:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1026467
- Termen limită
- 02.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1063049
Documente
Documentația de atribuire
- 0.1_20190912_CaietSarcini AIO-semnat.pdf.p7s
- 2.1_Instructiuni pentru ofertanti-semnat.docx.p7s
- 3.1_Formular cadru Propunere tehnica-semnat.docx.p7s
- 3.2_Formularul de oferta -semnat.docx.p7s
- 3.3_Formular propunere financiara-semnat.xlsx.p7s
- 3.4_Formulare DIVERSE-semnat.docx.p7s
- 4.0_Model de contract de furnizare produse-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1063049.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Valoare atribuită
452.760 RON
din 452.940,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro