Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
contract de furnizare cumparare dezinfectanti
- Număr anunț
- SCN1053442
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
- Furnizor / câștigător
- AL CARINA SRL (CUI 4621450)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 181.000 RON
- Valoare atribuită
- 180.150 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 18.09.2019 12:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1029719
- Termen limită
- 25.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1063070
Documente
Documentația de atribuire
- caiet biocide refacut-semnat.doc.p7s
- Clauze contract cf Ordin 1082 dezinf 2019-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1063070.pdf
- Formulare dezinfectanti 2019-semnat.doc.p7s
DUAE
Loturi (6)
Adjudecat: 180.150 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | produs detergent dezinfectant pentru suprafete din sectoare cu … | — | Unimedik Impex SRL | 72.000 RON |
| 2 | produs detergent dezinfectant pentru suprafete din sectoare cu … | — | AL-CARINA S.R.L. | 26.550 RON |
| 3 | PRODUS DEZINFECTANT (SPRAY) PENTRU SUPRAFETE SI APARATURA MEDIC… | — | Anulat | — |
| 4 | dezinfectant de nivel mediu pentru dezinfectia prin imersie si … | — | — | |
| 5 | dezinfectant de nivel inalt pentru dezinfectia prin imersie a i… | — | Anulat | — |
| 6 | produs dezinfectant pentru dezinfectie terminala, aeromicroflor… | — | AL-CARINA S.R.L. | 81.600 RON |
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AL CARINA SRL CUI RO 4621450
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNIMEDIK IMPEX SRL CUI RO 30410916
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PHARMA SA CUI RO 13591928
Valoare atribuită
180.150 RON
din 181.000 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 850 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.