Atribuită
Anunț de participare
Proiectare, asistență tehnică și execuție lucrări pentru realizarea obiectivului ,,Modernizare drum comunal DC85E in comuna Poiana Stampei, Judetul Suceava‟
- Număr anunț
- SCN1053432
- Autoritate contractantă
- Comuna Poiana Stampei (Primaria Poiana Stampei) (CUI 5021250)
- Furnizor / câștigător
- INDEMINAREA PRODCOM SRL (CUI 4346571)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.164.757 RON
- Valoare atribuită
- 23.162.102,05 RON
- Data publicării
- 18.09.2019 11:26
- Anunț de atribuire
- SCNA1027378
- Termen limită
- 04.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1063054
Documente
Documentația de atribuire
- 04.Modele formulare .docx (1).docx.p7s
- 6. Formular de Propunere tehnica.docx (1).docx.p7s
- aviz delgaz.pdf.p7s
- avize DC 85 E (1).pdf.p7s
- Caiet de sarcini DC85E (1).pdf.p7s
- CU DC 85 E (1).pdf.p7s
- expertiza drum.pdf.p7s
- FisaDate_DF1063054.pdf
- SF PARTEA DESENATA-pages-1-61 (1).pdf.p7s
- SF PARTEA DESENATA- pages- 62-123 (1).pdf.p7s
- SF PARTEA SCRISA 1-70 (1).pdf.p7s
- SF PARTEA SCRISA 71-147 (1).pdf.p7s
- studii topo- drum Poiana Stampei-Dornisoara.dwg.p7s
- Studiu geo DC 85 e (1).pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
INDEMINAREA PRODCOM SRL CUI RO 4346571
Asociați 3
CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SA CUI RO 11814659
DIMEX-2000 COMPANY SRL CUI RO 13027407
DP PROIECT SRL CUI RO 18925360
Valoare atribuită
23.162.102,05 RON
din 23.164.757 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro