Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 46,7% sub estimat
“Rezervor de bitum 34mc – 1 buc” – DRDP Brasov
- Număr anunț
- SCN1053408
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- TEDRUM SRL (CUI 11041707)
- Cod CPV
- 44611600-2 · Rezervoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 304.910,85 RON
- Valoare atribuită
- 162.480 RON 46,7% sub estimat
- Data publicării
- 18.09.2019 09:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1030099
- Termen limită
- 14.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1063014
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Decizia_687.pdf.p7s
- FisaDate_DF1063014.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- MC-rezervor.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TEDRUM SRL CUI 11041707
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TAR M.V. SRL CUI RO14496983
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
FAMI ELECTRONIC SRL CUI RO 6720256
Valoare atribuită
162.480 RON
din 304.910,85 RON estimat
46,7%
Adjudecat la 53,3% din estimat · economie 142.430,85 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.